همه چیز در خصوص شیشه بالکن جهان نما

خصوصیات شیشه بالکن جهان نما

در سالیان اخیر در ایران خصوصیات شیشه بالکن جهان نما مورد استقبال قرار گرفته است. شیشه بالکن جهان نما در سالیان زیادی است که در اروپا مورد استفاده قرار میگیرد.  بالکن شیشه ای را می توان اقلابی در عرصه شیشه و ساختمان قلمداد نمود. شیشه بالکن جهان نما یکی از خلاق ترین محصولات که می تواند کاربری چندگانه داشته باشد. نام محصول، بالکن شیشه ای است و این معنی را به ذهن متبادر می سازد که فقط برای بالکن یا تراس کاربرد دارد. در واقع از این محصول خارق العاده که برای تراس و بالکن استفاده می شود، برای فضاهایی مانند روف گاردن،استخر،آلاچیق،پنت هاوس و…..نیز به عنوان پوشش استفاده شود.

اطلاعات شیشه سکوریت ثابت یا شیشه ریلی

شاید شما مصرف کننده گرامی در انتخاب شیشه سکوریت ثابت و یا  یا شیشه تاشوی ریلی برای بالکن، آلاچیق ، روف گاردن و یا فضای دیگری،دچار تردید شده باشید.

اولین ایده برای پوشش بالکن، استخر، آلاچیق، روف گاردن، استفاده از شیشه سکوریت ثابت است. ولی به کار بردن این محصول می تواند دچار محدودیت هایی شود. برای نمونه شیشه های ثابتی که در نمای بیرون ساختمان در  طبقات بالایی استفاده می شود برای تمییز کردن با مشکل مواجه می شوید، در صورتی که شیشه تاشوی ریلی به خاطر متحرک بودنش این مشکل را بر طرف کرده است، می توان پانل های شیشه ای این محصول را به یک طرف جمع کرد و هر دو سمت شیشه را تمییز کرد.

مقایسه هزینه شیشه سکوریت ثابت و شیشه تاشوی ریلی

قیمت و هزینه نصب شیشه سکوریت ثابت پایین تر از شیشه تاشوی ریلی است. اما به دلیل مزیت ها و خصوصیات شیشه ریلی این اختلاف قیمت را کاملا منطقی جلوه می دهد. شیشه تاشوی ریلی می تواند کارایی بهتری داشته باشد.

برای انتخاب عالی و کسب اطلاعات از قیمت و کیفیت با همکاران و مشاوران ما در ارتباط باشید.

مزایای شیشه ریلی جمع شو

شیشه ریلی جمع شو دارای خصوصیات و مزایای متفاوت و جذاب می باشد.  به طور کلی شیشه ریلی جمع شو، محصولی فوق العاده در صنف ساختمان سازی می باشد.

ویژگی شیشه ریلی جمع شو

اولین ویژگی این شیشه عایق بودن آن در برار حرارت و صدا می باشد. دومین ویژگی این شیشه، حرکت دادن راحت این محصول می باشد. زیرا در زیر هر پانل چرخ جانمایی شده که جابجا کردن آنرا آسان تر کرده است.

خصوصیات بعدی، شتشوی راحت آن می باشد و مشکلات شیشه ثابت را حل کرده است. تمییز کردن شیشه های ثابت از نمای بیرون بسیار دشوار است، به علت اینکه دسترسی به آن دشوار است.

با مشاوران و کارشناسان پرشین بالکن تماس بگیرید تا با خصوصیات و مزایای دیگر این شیشه آشنا شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *