شیشه بالکن

شیشه بالکن در خیابان پیروزی تهران

جهان نما، شیشه بالکن در خیابان پیروزی تهران

شیشه بالکن که با نام‌های دیگری مانند بالکن شیشه‌ای و شیشه تاشو هم شناخته شده است در طی سال‌های گذشته کاربرد زیادی داشته است. مشخصات و مزیت های خاص شیشه بالکن سبب محبوبیت این محصول شده است.

از اولین و مهم ترین عوامل تأثیرگذار در شیشه بالکن در خیابان پیروزی تهران،می توان به قیمت بر متراژ دهانه بالکن اشاره داشت که با زیاد شدن متراژ، قیمت واحد برای محاسبه قیمت ، کمتر خواهد شد و اجرای سیستم را برای پروژه های بزرگ به صرفه تر می کند.

بالکن شیشه ای به وسیله چرخ های هدایت گر بالا و پایین، به طور کشویی در ریل حرکت نوده و در ایستگاه انتهایی که دریچه بازشو می باشد، از ریل خارج و به صورت لولایی باز می شوند، همه اجزای بکار گرفته شده جهت حرکت شیشه ها از نوع وارداتی و از مطرح ترین و با کیفیت ترین برندهای خارجی، با ضمانت و گارانتی هستند.

شیشه بالکن در خیابان پیروزی تهران

شیشه تراس

تراس بخشی از فضای منزل هست که می توان از آن به عنوان بهارخواب نیز استفاده کرد. برای این که بتوان از تراس در همه طول سال استفاده نمود بایستی از شیشه شفاف برای تراس استفاده نمود؛ که تراس را پوشش دهد و همه ساعت فضای قابل استفاده ایجاد کند. شیشه برای تراس از ورود هوای نامطبوع بیرون به داخل جلوگیری می کند به طوری که هوای داخل آن دارای مطلوبیت زیادی می باشد. با استفاده از شیشه برای تراس می توان فضای تراس را به یک فضای بسته تبدیل کرد و با استفاده از لوازم مختلف بنا به سلیقه و دکوراسیون منزل فضا را کاربردی تر کرد.

  • شیشه تراس پوشش و یا حفاظی است که برای کمتر شدن خطر سقوط افراد از بالکن و یا تراس اجرا می گردد.
  • برای شیشه تراس نصب شده، این امکان وجود دارد که در هنگام بازشو بودن به‌ آرامی به سمت دیوار حرکت کرده و با آن مماس گردد.
  • تراس شیشه ای دارای پنل هایی است که به آسانی و به کمک یک دستگیره باز و بسته می‌شود. هنگامی‌که همه‌ی پنل ها باز شدند می‌توان آن‌ها را قفل کرد تا از حرکت کردن و بسته شدن احتمالی در اثر باد جلوگیری شود. این عمل به‌وسیله‌ی نوارهای جاسازی‌شده در دیوار امکان‌پذیر می باشد.
  • شیشه تراس از تعدادی شیشه‌های ثابت همراه با یک یا دو درب در میان یا کناره های دهنه تشکیل شده است.
  • شیشه تراس از پنل های شیشه‌ای که تنها از طریق بست، ثابت نگه داشته شده و باز و بسته نمی شوند.
  • شیشه بالکن وارداتی ریلی دارای شیشه های 40 تا 60 سانت است.
  • در صورت فریم لس بودن کامل همه شیشه ها؛ در این حالت از هیچ گونه اتصالی استفاده نمی‌شود و شیشه ها به وسیله لوله های استیل در بالکن ثابت قرار خواهند گرفت.

جهت تماس با شیشه بالکن در خیابان پیروزی تهران با جهان نما در ارتباط باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *