شیشه بالکن

شیشه بالکن در شمال تهران

شیشه بالکن در شمال تهران

بکار گیری از شیشه بالکن در شمال تهران از الزامات لازم برای هر ساختمانی می باشد. دلایل کافی برای نصب شیشه بالکن را به شما عرضه می کنیم:

 1. هوای آلوده در شمال تهران و صدای زیاد یکی از مشکلات شهرنشینی در تهران می باشد. شیشه بالکن در شمال تهران می تواند جلوی ورود آلودگی و صدا را به داخل ساختمان جلوگیری نماید.
 2. تفاوت دما در فصل زمستان و تابستان در شمال تهران بسیار زیاد می باشد و از این رو برای ثابت نگه داشتن دمای داخل بالکن می توان از این شیشه ها استفاده کرد.
 3. قیمت هر متر مربع شیشه در شمال تهران بسیار زیاد است به صورتی که حتی اضافه کردن چند متر به فضای داخل خانه چند ده میلیون به نفع خریدار می باشد.
 4. معمولاً در بالکن ساختمان های شهر تهران به عنوان فضایی جهت انبار کردن جنس ها مورد استفاده است، اما با نصب این شیشه ها می توانیم این فضا را، حتی به فضای داخل خانه اضافه کنیم.
 5. شیشه بالکن محافظ خوبی جهت جلوگیری از سقوط کودکان عزیزمان از بالکن است.

مزایای استفاده از شیشه بالکن در شمال تهران

 • باعث زیباسازی ساختمان به شیوه های مدرن توسط کارشناسان حرفه ای می شود.
 • موجب دلباز شدن فضای بالکن حتی در نبود فضای کافی.
 • موجب استفاده کافی از نور آفتاب در تمام ساعات روز می شود.
 • باعث جلوگیری از هوای آلوده و همچنین حشرات و صداهای آزاردهنده می شود.
 • موجب باز و بسته شدن سریع با توجه به نوع انتخاب شما.
 • باعث محافظت از کودکان و حتی بزرگسالان می شود.
 • مقاوت بالای شیشه که تضمین آن استفاده از متریال باکیفیت است.
 • امکان پیاده سازی شکل و طرح به صورت دلخواه می باشد.
 • کاملا ضد زنگ و متریال باکیفیت و مستحکم در تمامی مدل ها.

وزن شیشه :

وزن شیشه بالکن یکی از عوامل بسیار مهمی می باشد که دراستحکام و مقابله با عوامل خارجی می باشد.

برای ساخت بالکن شیشه ای، می توانید از شیشه های 8 میلی متری نیز استفاده نمایید علاوه بر این که وزن کمی دارد فواید زیادی هم نیز دارد.

به هر میزان که وزن شیشه بالکن بیشتر باشد مقاومت آنها نیز کمتر می شود وزن شیشه های 8 میلی متری کمتر از شیشه های 10  میلی متری می باشد و از مقاومت بالاتری نسبت به شیشه های 10 میلی متری دارد.

اندازه شیشه :

برای اندازه گیری دقیق و بدون خطای شیشه احتیاج به مهارت کافی دارد تا بدون خطا و درز ، بشود اندازه گیری را دقیق انجام بدهید، برای این کار ها باید ز افراد متخصص بالکن شیشه ای نیز استفاده کنید  تا بدون خطا ، بتوان اندازه گیری شیشه های بالکن را انجام دهید.

رنگ بندی :

شیشه های بالکن دارای رنگ بندی متفاوتی می باشد و بسته به نیاز افراد و سلیقه های متفاوت، می توان رنگ بندی مناسب را انتخاب نمود تا بیشترین لذت را از نمای بالکن خود ببرید.

متریال :

از چه جنسی و چه یراق آلات و پروفیلی در ساخت شیشه بالکن نیز استفاده می کند و از اهمیت بالایی برخوردار می باشد در ظاهر متاسفانه نمی توانیم کیفیت را تشخیص دهیم و تعدادی از شرکت ها با هزینه بسیار کم به مشتری پیشنهاد می کنند و مشتری هم فکر می کند که کار با کیفیتی را تحویل می گیرد اما متاسفانه عواقب بعدی آن گاها غیرقابل جبران می باشد.

طراح حرفه ای :

همواره شرکت پرشین بالکن در جهت  بروزرسانی مداوم محصولات و ایده ها و همچنین اهمیت دادن به خواسته مشتری و همچنین ایجاد نوآوری در شیشه های بالکنی همانند دیگر شرکت ها تلاش زیادی کرده است تا بیش از پیش موجب رضایت مشتریان خود شود.

برای نصب شیشه بالکن حتما باید از کسی که در این کار تخصص دارد استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *