شیشه بالکنی مازندران

شیشه بالکن در مازندران

با آپارتمان نشین شدن خانواده ها، حیاط خلوتی دیگر نیست. بالکن جای حیاط خانه های قدیمی را گرفته است. بالکن فضای آزاد هر واحد از  آپارتمان می باشد که کاربرد های مختلفی نیز دارد. بالکن مزیت هایی دارد که تقریبا همه مردم از آن ها استفاده می نمایند علاوه بر مزیت های بالکن، مشکلاتی را بالکن برای ساکنین آپارتمان درست می کند. این مشکلات عبارت است از نفوذ سرما در زمستان، خطر پرت شدن به پایین و …. بالکن شکل های متفاوتی دارد، یکی از این مدل ها تراس گرد است. تراس گرد همانطور که از نامش مشخص است به صورت نیم دایره و گرد می باشد.

شیشه بالن در در مازنداران

انواع تراس شیشه ای در مازندران

ساختار بالکن با بکارگیری شیشه‌های بسیار ضخیم و فولاد ضد زنگ بصورت نرده شیشه ای بالکن استیل عمودی. شیشه بالکن ساختار بالکن با بکارگیری شیشه‌های بسیار ضخیم و فولاد ضد زنگ بصورت نرده شیشه ای بالکن استیل عمودی. شیشه بالکن در مازندران شامل پانلهای شیشه‌ای است که تنها از طریق بست ثابت نگه داشته می‌شوند. این محصول پس از نصب معمولاً در هر یک متر و شاید بیشتر، یک نرده شیشه ی تراس عمودی دارد.

بالکن شیشه ای

در ساختمان های امروزی، بالکن ها جای حیات خانه های قدیمی را گرفته اند؛ از طرفی، ورود سرما از طریق بالکن، دردسری برای افراد داخل آپارتمان ها درست کرده است. بالکن شیشه ای می تواند در فصل سرما، از نفوذ سرما جلوگیری کنند. بالکن شیشه ای در مازندران مناسب برای تمامی آپارتمان های دارای بالکن است.

شیشه بالکنی ریلی

شیشه بالکنی ریلی در مازندران، همانطور که از نامش مشخص از خانواده تراس شیشه ای است. شیشه بالکنی ریلی روی ریلی به حرکت در می آید و باز و بسته می شود. شیشه مورد استفاده در شیشه بالکنی ریلی، شیشه 8 میل سکوریت است.

قیمت شیشه های بالکنی

از عوامل تاثیر گذار بر قیمت شیشه های بالکنی در مازندران می توان گفت متراژ مهم ترین عامل است. با توجه به این عامل در تعیین قیمت شیشه های بالکنی، قیمت شیشه های بالکنی در هر متر مربع تقریبا 425,000 تومان می باشد که با افزایش متراژ پروژه، قیمت شیشه های بالکنی متغییر است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *