شیشه بالکن در همدان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شیشه بالکن در همدان با ما در تماس باشید.

آشنایی با بالکن شیشه ای

تراس بخشی از فضای خانه هست که میتوان از آن به عنوان بهارخواب هم استفاده کرد. برای این که بتوان از تراس در همه طول سال استفاده کرد باید از شیشه شفاف برای تراس استفاده نمود؛ که تراس را پوشش دهد و همه ساعت فضای قابل استفاده ایجاد نماید. شیشه بالکن جلوی ورود هوای آلوده و هوای نامطبوع را می گیرد.

به نحوی که هوای داخل آن دارای مرغوبیت بسیاری می باشد. با استفاده از شیشه بالکن در همدان برای تراس می توان محیط تراس را به یک محیط بسته تبدیل کرد و با استفاده از لوازم مختلف بنا به سلیقه دلخواه و دکوراسیون خانه فضا را کاربردی تر کرد.و فضا را زیباتر کند.

Glass balcony

شیشه بالکن در همدان  پوشش و یا حفاظی میباشد که برای کمتر کردن خطر سقوط  افراد از بالکن یا تراس اجرا می کنند.

برای شیشه تراس نصب شده، احتمال این وجود دارد که در هنگام بازشو بودن به‌ آهستگی به سمت دیوار حرکت کرده و با آن مماس شود.

شیشه بالکن در همدان دارای پنل هایی می باشد که به راحتی و به کمک یک دستگیره باز و بسته می‌شود. هنگامی‌که همه‌ی پنل ها باز شدند می‌توان آن‌ها را قفل کرد تا از حرکت کردن و بسته شدن تصادفی در اثر باد جلوگیری کند. این کار به‌وسیله‌ی تراشه های جاسازی‌شده در دیوار انجام می شود.

از تعدادی شیشه‌های ثابت همراه با یک یا دو درب در میان یا کناره های شکاف تشکیل شده است.

شیشه تراس از پنل های شیشه‌ای که تنها به واسطه ی بست، ثابت نگه داشته شده و باز و بسته نمی شوند.

شیشه بالکن وارداتی ریلی دارای شیشه های 40 تا 60 سانت هست.

در صورت فریم لس بودن کامل تمام شیشه ها؛ در این حالت از هیچگونه متصل کننده ای به کار برده نمی شود و شیشه ها به وسیله لوله های استیل در بالکن به صورت دائمی قرار داده می شود.

به دست آوردن سطح مورد توجهی  از مهارت فنی و تسلط برای نصب انواع شیشه بالکن در همدان مستمند دانش و کسب تجربه مناسب در این زمینه می باشد.

تجربه بالای گروه تکنسین‌های نصب شرکت پرشین بالکن و سطح قابل توجهی  اطلاعات و معلومات فنی آن‌ها سال‌هاست که در عرصه و میدان محک و آزمایش قابل‌ توجهی و پر طرفداری  بوده که این تجربه و تخصص قابل توجهی  را با نصب بیش از صد‌ها با بیشترین تنوع ظاهری کسب نموده‌اند و همین تجربه ومعلومات شگردی بالا می باشد که میزان بالاترین رضایت مشتریان را برای ما به ارمغان آورده است.

شیشه بالکن کرکره ای همدان

شیشه بالکن پرشین بالکن یا شیشه بالکنی ریلی تاشو بیشتر به عنوان غلاف و محافظ بالکن و تراس هست و از پر مصرف ترین محصولات شرکت پرشین بالکن همدان میباشد. بالکن شیشه ای ریلی از دو پروفیل آلومینیوم افقی تشکیل شده  بر روی ساختارهای کف و سقف نصب می شود و علاوه بر این دو پروفیل عمودی در دو طرف بالکن قرار دارد.

پانل های شیشه ای به ضخامت و تراکم ۸ میلی متر داخل پروفیل شیشه گیر مونتاژ و سپس به وسیله چرخ ها داخل پروفیل های افقی قرار داده میشود.
اولین پانل شیشه ای (درب) توسط زنجیر که به قفل های بالا و پایین وصل شده است کشیده شده و درب باز شده و از دریچه تعبیه شده داخل ریل به سمت بیرون هدایت میشود و دیگر پانل های شیشه ای به صورت اسلاید داخل ریل به سمت پانل درب به راحتی حرکت کرده و از خروجی تعبیه شده در روی ریل باز می شود. این کار را برای همه ی پانل ها انجام می شود تا سیستم به صورت تمام باز شود.
بخش آلومینیوم شیشه بالکن همدان با رنگ پودری الکترواستاتیک پوشش داده شده است. RAL 9016 سفید و همچنین پوشش آنادایز مات ، براق و طرح چوب آماده و بر پایه سفارش مشتری بر حسب رنگ مورد نظر آماده ومورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *