Glass balcony

طریقه نصب بالکن شیشه

بالکن شیشه ای چیست؟

شیشه بالکن ها سیستمی برای پوشاندن تراس ها می باشند. شیشه بالکن ها این امکان را فراهم می سازند که از محیط نیمه باز خانه خود(بالکن) در تمامی فصول بهره برداری کرد. تفاوتی نمی کند چله زمستان باشد یا گرمای تابستان، با نشستن در فضای بالکن از محیط پیرامون خود می توان لذت برد. بالکن شیشه ایی ساختاری دارد که پروفیل های آلومینیومی افقی بر روی کف، سقف و پروفیل های عمودی در دو طرف آن به کار برده شده اند. ضخامت پانل های شیشه های سکوریت نشکن به کار رفته شده هشت میلی متر بوده و داخل پروفیل بازا (شیشه گیر) مونتاژ می گردند. بعد از مونتاژ نیز داخل پروفیل های افقی قرار می گیرند. اولین پانل شیشه ای به کار رفته به وسیله ریسمان یا زنجیر که به قفل های بالا و پایین وصل است کشیده می شود و در باز می شود. سایر پانل های شیشه ای نیز داخل ریل به سمت پانلِ در حرکت می کند و از طرف خروجی در روی ریل باز می شود، این فرآیند برای تمامی پانل ها صورت می گیرد تا سیستم به طور کلی باز شود. قطعه آلومینیومی بالکن شیشه ای نیز با رنگ پودری پلی استر یا پوشش آنادایز کاور میگردد و بر اساس سفارش مشتری رنگ مورد نظر استفاده می شود.

 

طریقه نصب بالکن شیشه ای

نصابان بالکن شیشه ای  ابتدا با شما تماس  خواهند گرفت و برای نصب با شما هماهنگ خواهند شد. قبل از اینکه اقدام به نصب کنید باید توجه داشته باشید فضای کافی برای حرکت و نصب در تراس وجود داشته باشد. به طور کلی نصب و راه اندازی شیشه بالکن فقط یک روز طول می کشد مگر این که شرایط سخت و پیچیده ای داشته باشد. در حین نصب بالکن شیشه ای هیچ گونه تخریبی در نما و خود ساختمان ایجاد نخواهد شد. و همگی مراحل به صورت روکار انجام می شود.

رنگ مناسب شیشه بالکن چیست؟

سیستم های شیشه بالکن یا کابین دوش خود را از میان رنگهای متنوع پیشنهادی انتخاب کنند. در شیشه بالکن سری گلد، شما می توانید 5 رنگ (سفید، نقره ای، شامپاینی، طلایی و طرح چوب) را برای پروفیل هایتان انتخاب نمایید.

همچنین میتوان رنگ شیشه  بالکن خود را نیز انتخاب کنید. معمولا رنگ های سفید (شفاف)، برنزی، دودی، سبز، آبی و رفلکس موجود بوده و قابل ارائه است.

یراق آلات مصرفی نیز در سیستم شیشه بالکن گلد، نقره ای(طوسی)، و در شیشه بالکن کلاسیک، مشکی می باشد.

نحوه حفاظت شیشه بالکن در برابر طوفان چه قدر است؟

این سیستم در شرایط نامساعد جوی محافظ خوبی برای محیط شما محسوب می شود و به اندازه کافی از آسیب های وارده جلوگیری می کند. در صورت بهره گیری از درزگیرهای آلومینیومی، سیستم شیشه بالکن شما بالای 90 درصد عایق صوتی و بالای 80 درصد عایق حرارتی میشوند.

بسته شدن شکاف های بین پانل ها امکان پذیر است؟

با استفاده از درزگیرهای پلاستیکی و یا آلومینیومی مخصوص می توان بین دو شیشه را پوشاند و از نفوذ آب و سایر شرایط جوی در امان ماند.

 

مقاومت حرارتی شیشه بالکن تا چه میزان است؟

در این سیستم از فریم های آلومینیومی و شیشه های سکوریت استفاده شده است هر دو دارای جنسی سرد هستند به علت نیز هیچ وقت دمای بیرون و داخل یکسان نخواهد بود.

عایق صوتی شیشه بالکن چه قدر است؟

به طور میانگین میزان صوت ناشی از شلوغی خیابان را حدود ۱۲/۸ دسی بل کم خواهد کرد.

مزیت بالکن شیشه ایی

 

بالکن های ساختمان ها هرشکلی باشند می تواند برای آنها بالکن شیشه ایی نصب کرد. حتی اگر بالکن ها به شکل های هندسی از قبیل دایره، سهمی، زاویه دار و… اجرا شود. شیشه بالکن ها عایق 90% صوت و 80% حرارت هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *