شیشه بالکن

همه چیز درباره شیشه بالکن سکوریت تاشونده

اگر بخواهیم اصلا دلیل اهمیت یک بالکن شفاف را بگوییم شاید بتوان گفت مهم ترین خصوصیت یک بالکن ارتباط آن با محیط خارجی است. بالکن های شیشه ای از معروفترین طراحی های لوکس معماران است که در سال های اخیر با ایجاد فضایی باز و دلباز در کنار مزایای عالی از جمله عایق سرما و گرما بودن و جلوگیری از ورود حشرات و حیوانات موذی بسیار مورد توجه مردم و معماران قرار گرفته است و معمولا امضایی برای طراحی های لوکس به شمار میرود. به همین منظور شیشه بالکن برای پوشش و محافظت از بالکن طراحی شده اند. این محصول نه تنها خانه شما را زیبا می کند بلکه مقاومت و ایمنی بالکن شما برای استفاده را بالا میبرد. این شیشه ها دارای اهمیت بسیاری است به همین جهت از شیشه های سکوریت برای بالکن استفاده می شود.

بیشتر بخوانید : شیشه بالکن در شمال تهران

چرا بالکن شیشه ای پرطرفدار است؟

بالکن شیشه ای یکی از ترفند های معماران است برای اینکه فضای منزل شما بزرگتر و باز تر به نظر برسد خصوصا در زندگی های آپارتمان نشینی امروزه که افراد فضای بسیار کمی در اختیار دارند.

بالکن شیشه ای می تواند چیزهای زیادی به یک ساختمان اضافه کند ؛ نقطه کانونی زیبا ، چشم انداز وسیع به دنیای خارج ، نور و فضای کافی ، کاهش صدای باد ، و همه مزایای ایمنی همراه با داشتن یک معماری با کیفیت ساختار شیشه ای باعث شده است که این محصول در بین افراد محبوبیت داشته باشد.

 

بالکن شیشه ای زیبا تر از از نرده و در عین حال زیباتر

از دلایل دیگر استفاده از بالکن شیشه ای ایجاد یک فضای امن است تا علاوه بزرگسالان، کودکان نیز بتوانند از این فضا به خوبی استفاده کنند. شاید بگویید نرده نیز همینکار را انجام میدهد ولی بالکن شیشه ای گزینه ای ایمن تر از نرده بالکن سنتی است، زیرا شیشه یک حفاظ پیوسته و محکم را ایجاد می کند. در نرده های بالکنی کودکان می توانند سر خود را گیر دهند یا حیوانات کوچک می توانند از آن عبور کنند که خطرناک است اما در بالکن شیشه ای هیچ شکافی وجود ندارد.

شیشه بالکنی تاشو

این نوع شیشه بیشتر در بالکن های بزرگ استفاده میشود و بسیار زیبا و منحصر به فرد است پس اگر فضای زیادی در اختیار دارید این نوع بالکن شیشه ای تاشو  مناسب شماست. شیشه بالکن تاشو از چند لت است می شود که در هنگام بسته شدن لت ها را می توان روی هم جمع کرد. این نوع شیشه برای رستوران هایی که تراس بزرگ دارند کاربرد زیادی دارد.

بالکن شیشه ای فضای خانه شما را بزرگتر و زیباتر می کند و امکان مشاهده مناظر را فراهم می کند.

 

شیشه بالکن تاشو چیست؟

سیستم های شیشه بالکن از دو پروفیل آلومینیومی افقی که روی سقف ، نرده یا سازه های کف بالکن نصب شده اند تشکیل شده است. صفحات شیشه سکوریت بر روی پروفیل ها بسته می شوند که به راحتی می توانید این شیشه ها ( در ابعاد 6 ، 8 ، 10 یا 12 میلی متری) را حرکت داده و جمع کنید. صفحه شیشه ای اول توسط قفل پایین باز می شود و به راحتی تا موقعیت آخر قفل می شود. شیشه های دیگر نیز به راحتی حرکت داده و تا می شوند. وقتی شیشه ها کنار می روند ، لولاها به هم می پیوندند و بنابراین شما می توانید شیشه بالکن را کاملاً باز کنید.

 

امنیت شیشه بالکنی تاشو

همان طور که توضیح دادیم در بالکن شیشه ای تاشو ؛شیشه تاشو با یک حرکت ساده جمع ، باز و یا نیمه باز میشود. میتوان در زمان هایی که نیاز به امنیت بیشتری است مانند وزش باد و باران و یا حضور کودکان در تراس آن را بسته یا نیمه باز گذاشت.این سیستم به افراد اجازه می دهد فضای بالکن را در برابر شرایط آب و هوایی سرد محافظت کرده و در آب و هوا گرم کاملاً آن را باز کرد.

 

نکات مهم درمورد شیشه بالکنی تاشو

  • عایق بندی کامل در برابر باد و باران.
  • همراه با لوازم جانبی ساخته شده از استیل ضد زنگ.
  • مناسب تا 2.8 متر ارتفاع.
  • • مناسب برای پنجره های بزرگ ، بالکن و پاسیو تجاری.

دارای رنگ های سفید ، دودی ، برنزی

  • شیشه سکوریت 10 میل.
  • به راحتی نصب می شود زیرا شیشه بالکن تاشو از قبل مونتاژ شده و آماده نصب است.

 

مزایای بالکن شیشه ای تاشو

می توان تمام شیشه ها را کنار زد ، یا برخی از آنها را باز گذاشت.

سطوح داخلی و خارجی واحدهای شیشه بالکن کشویی و تاشو به راحتی از داخل بدون نیاز به بیرون رفتن از بالکن تمیز کرد.

امنیت زیادی است و قفل می شود.

محوطه های بالکن میزان صدا را تا 50٪ کاهش می دهند ، بنابراین شما می توانید در داخل خانه خود استراحت کنید و راحت تر بخوابید. یعنی عایق صوتی بوده و صدای بیرون را کاهش می دهد.

مانع از ورود گرد و غبار ، باد و طوفان به فضای داخلی می شود در نتیجه برای چهار فصل سال مناسب است. در بهار از هوای بارانی در پشت شیشه لذت ببرید در تابستان می توانید شیشه بالکن را باز کرده و از هوای گرم بهره مند شوید و در پاییز و زمستان از تماشای برف و باران لذت ببرید.

فضای داخلی را بزرگتر کرده و زیبایی خاصی به طراحی می بخشد.

باعث افزایش نور داخلی می شود و فضا را روشن تر می کند.

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *