پرشین بالکن-درباره ما

شرکت پرشین بالکن در سال 91 به عنوان یک برند در سیستم  شیشه های بالکنی فعالیت خود را به طور رسمی با کادری جوان و با استعداد به طور تخصصی فقط در زمینه شیشه های بالکنی ( ثابت و متحرک ) آغاز نمود. ماموریت ما در طی این سال ها ارائه محصولی با کیفیت و استاندارد بالا و هم چنین مشاوره رایگان جهت ارائه بهترین پیشنهاد مبتنی بر روش های روز دنیا به هم میهنان عزیزمان بوده است .

بدیهی ست که در این سال ها با توجه به اهمیت دادن به خواسته و تقاضای مشتریان گرامی ، به روز رسانی سیستم ها و دستگاه ها و همچنین استفاده از بهترین متریال موجود توانسته جایگاه خود را در بین رقبای زیادی که طی دو سه سال اخیر وارد بازار کار شده اند حفظ نماید .

پرشین بالکن از زمان تاسیس در سال 91 تا کنون توانسته بیش از 1000 پروژه در تهران و شهرستان بخصوص شمال کشور در زمینه شیشه بالکن برای مکان هایی از جمله بالکن ، تراس ، آلاچیق و استخر با بالاترین کیفیت را به هموطنان عزیزمان ارائه نماید .

استاندارد بالای یراق آلات و آلومینیوم به کار رفته در محصولات که ساخت کشور ترکیه می باشد و هم چنین استفاده از پرسنل مجرب و کار آزموده و لطف و عنایت خداوند در این سال ها دلیلی بر ثبات کاری و ماندن در بازار شیشه بالکنی در میان انبوه شرکت های همکار می باشد .

پرشین بالکن تا کنون پروژه های چالش بر انگیز و تخصصی زیادی توسط تیم حرفه ای خود انجام داده است که این پروژه های بزرگ و مهم ، بی شک نیاز به مهارت ، تجربه ، تخصص و طراحی خاص توسط تیم را خواستار بوده است .

چشم انداز ما در طی سال ها خدمت به مشتریان عزیز، قرار گرفتن در سطح بالای تامین کنندگان شیشه های بالکنی در کشور بوده است و همین امر باعث پشتکار زیاد کارشناسان پرشین بالکن در زمینه شیشه های بالکنی گردیده است .

اما بدیهی ست اساسی ترین و مهمترین ماموریت ما رضایت مشتریان عزیز از مرحله مشاوره تا اندازه گیری و طراحی و در نهایت نصب با بالاترین کیفیت ممکن و مهم تر از همه ضمانت و خدمات پس از فروش ما سر لوحه کار ما از ابتدا تا کنون بوده است .

رابطه بلند مدت ، مستحکم ، کیفیت بالای محصولات و خدمات پرشین بالکن با مشتریان خود سبب معرفی ما توسط مشتریان عزیز به دیگر هموطنان در سر تا سر میهن عزیزمان ایران شده است که دستاوردی بزرگ برای پرشین بالکن محسوب میشود .

امید که با  داشتن  اعتماد شما در این راه بتوانیم مانند سال های گذشته تا کنون پاسخگوی شما  مشتریان عزیز به بهترین شکل ممکن باشیم .

باشد که در این راه هم چنان خدمتگزار شما هموطنان عزیز باشیم .