شیشه تاشو

چرا شیشه بالکن ؟

چرا شیشه بالکن ؟

در چرا شیشه بالکن به این سوال پاسخ می دهیم که لزوم استفاده از شیشه بالکن های تاشو در فضا ها و متراژ های آپارتمان های امروزی تا چه حد مهم است . و هم چنین شیشه بالکن چگونه باعث استفاده بهینه از آلاچیق و یا استخر ویلای خود و یا آلاچیق های رستوران ها در فصول مختلف سال می شود . در چرا شیشه بالکن قصد معرفی انواع شیشه بالکن ( ثابت و متحرک ) برای شما عزیزان تهیه شده که در ابتدا توضیح مختصری درباره شیشه بالکن ارائه می دهیم. و در نهایت مزیت های مهم شیشه بالکن ها که می توان گفت در تمامی انواع شیشه بالکن مشترک می باشد را بر می شماریم. در ادامه انواع شیشه بالکن ( ثابت و متحرک ) را از نظر ظاهر و کارکرد و کاربرد معرفی می کنیم و برای هر کدام توضیحات مختصری ارائه می دهیم . با پرشین بالکن همراه باشید.

شیشه بالکن که به نام های بالکن شیشه ای ، شیشه تاشو ، شیشه بالکن تاشو ، شیشه بالکن ریلی و شیشه بالکن جمع شو نیز گفته می شود به عنوان پوششی مناسب نسبت به انواع دیگر پوشش برای بالکن و تراس آپارتمان ها و برج های مسکونی ، آلاچیق ، رستوران ، پارتیشن های شیشه ای ، استخر و دیگر فضا ها مورد استفاده قرار می گیرد .

شیشه بالکن یا همان بالکن شیشه ای بر خلاف تصور کلمه پوشش ، دید شما را نسبت به محیط بیرون کاملا حفظ می نماید.

بدیهی است که یک بالکن محافظت شده توسط شیشه بالکن یک فضای امن و راحت برای بازی کردن کودکان و حیوانات خانگی محسوب می شود . هم چنین می تواند محیطی امن برای کار کردن به عنوان دفتر کار  و یا برای انجام تفریحات یک مکان مناسب برای خانواده ها باشد. بالکن های محافظت شده برای نگهداری و پرورش گیاهان نیز بهترین ویژگی ها از جمله جلو گیری از تابش مستقیم نور آفتاب و یا در امان ماندن از برف و باران های شدید را خواهند داشت.

شیشه بالکن موجب جلوگیری از ورود انواع آلودگی که شامل آلودگی صوتی و آلودگی هوا به داخل خانه از محیط بیرونی به محیط داخلی ، ورود و نفوذ هوای گرم یا سرد به داخل ساختمان ، ورود حشرات طی فصول مختلف سال و ورود پرندگان به داخل بالکن می شود. با این احتساب می توان گفت شیشه بالکن از طرفی دیگر از هدر رفتن انرژی داخلی خانه به محیط بیرون از خانه جلوگیری می کند و عایقی مناسب با پوشش 70 درصدی  برای انرژی و گرما و سرما با توجه به گران بودن انرژی در دنیای مدرن امروزی به حساب می آید. با استفاده از شیشه بالکن برای بالکن یا تراس خانه و یا آلاچیق و استخر ویلای خود می توانید در فصول مختلف سال از تابستان گرفته تا زمستان در هوای سرد و گرم از بالکن یا تراس خانه و یا آلاچیق یا استخر ویلای خود استفاده کنید و به همین دلیل است که شیشه بالکن استفاده شما از فضای خانه تان را بهینه می کند .

شیشه بالکن ها در تمامی انواع خود چه شیشه بالکن ثابت و یا شیشه بالکن متحرک باعث می شوند که از فضای کلی آپارتمان استفاده بهینه تری به عمل آید . شیشه بالکن ها وسعت خانه شما را بهبود می بخشند زیرا باعث اضافه شدن فضای بالکن و تقریبا بلا استفاده ی آن به متراژ خانه می شود . هم چنین از دیگر مزیت های شیشه بالکن ها این است که کاربردهای بالکن یا تراس خانه را بیشتر می کنند . با نصب انواع شیشه بالکن ثابت و یا متحرک شما می توانید از بالکن یا تراس آپارتمان خود به عناوین مختلفی استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *