رنگبندی پروفیل و شیشه در شیشه بالکن

معرفی برخی از نکات مهم در انتخاب شیشه بالکن

 

در طی سال های اخیر استفاده کردن از شیشه بالکن در بین بسیاری از افراد جامعه محبوبیت  فراوانی پیدا کرده و افراد زیادی از شیشه بالکن در نمای خانه خود استفاده می کنند. یکی از مهمترین دلایلی که از شیشه بالکن استفاده می شود زیبایی آن می باشد که نمای خانه را بسیار زیباتر و جذاب تر می کند. شما زمانی که این شیشه ها را در نمای خانه خود مورد استفاده قرار میدهید، می توانید از چهار فصل که در یک سال وجود دارد نهایت لذت را ببرید و نگران سرما و گرمای بیرون از فضا نباشد، چرا که فضای داخلی با استفاده از شیشه بالکن بسیار ایمن و امن خواهد شد.

در هنگام خرید شیشه  بالکن باید به برخی از نکات توجه بسیار زیاد داشته باشید تا بهترین شیشه  بالکن را خریداری نمایید، از آنجایی که بسیاری از افراد با این نکات آشنایی ندارند در ادامه توضیحات بیشتری را در این مورد ارائه خواهیم داد.

نکاتی در انتخاب شیشه بالکن

همانطوری که بیان کردیم در انتخاب شیشه بالکن باید به برخی از نکات بسیار مهم توجه داشته باشید تا بهترین و با کیفیت ترین شیشه های بالکن را خریداری نمایید. برخی از این نکات عبارت می باشد از :

 

دو جداره بودن آنها

یکی از نکات مهمی که در انتخاب شیشه بالکن اهمیت بسیاری بسزایی دارد و باید به آن توجه داشته باشید دو جداره بودن شیشه های بالکن می باشد. زمانی که این شیشه ها دو جداره باشد به عنوان یک درزگیر فوق العاده عمل می کند و می تواند تمامی آلودگی هایی را که در محیط بیرون وجود دارد را بین درزها نگه دارد و مانع ورود آنها به درون فضا شود. مشتریانی که می خواهند این شیشه ها را خریداری کنند علاوه بر زیبایی به این نکته باید توجه بسیار زیادی داشته باشند و سازندگان در تولید و ساخت شیشه های بالکن تلاش بیشتری داشته باشند و از بهترین متریال ها استفاده نمایند.

رنگ بندی

برخی نکاتی که در انتخاب شیشه بالکن باید به آن توجه بسیار زیادی داشته باشد و بسیار مهم است رنگ بندی آنها می باشد. شما باید بر اساس طراحی ساختمان خود یکی از رنگ های آن را سفارش دهید، به طور معمول بسیاری از افراد از رنگ های ساده استفاده می کنند، ولی اگر شما تمایل داشته باشید می توانید هر یک از رنگ هایی را که مایل هستید انتخاب کنید و در فضای بالکن خود از آن رنگ استفاده نمایید.

اندازه

یکی دیگر از نکاتی که در انتخاب شیشه بالکن اهمیت بسیار زیادی دارد اندازه شیشه ها می باشد. شما هنگام خرید و انتخاب شیشه های بالکن خود باید اندازه و مساحت دقیق بالکن و تراس خود را بدهید تا بر اساس آن سفارش شما را پیگیری کنند و هرچه سریعتر آن را تحویل شما دهند.

باید دقت داشته باشید که اندازه شیشه ها و مساحت بالکن خود را به درستی اندازه گیری کنید، در غیر این صورت امکان دارد که شیشه های شما اندازه تراس شما نباشد و موجب وارد شدن آلودگی و هوای سرد بیرون به داخل فضا گردد. شما برای اینکه به درستی اندازه را مشخص کنید می توانید با کسانی که در این زمینه متخصص هستند مشورت کنید تا شما را راهنمایی کنند.

کارشناس حرفه ای

شما برای اینکه بهترین شیشه بالکن را در تراس خود نصب کنید باید به دنبال فردی باشید که در زمینه شناخت شیشه های بالکن و نصب آنها تخصص داشته باشد. کارشناسی که بتواند به خوبی اندازه های تراس شما را مشخص کند و اگر ایرادی در تراس شما وجود دارد را رفع کند و همچنین در کار خود حرفه ای باشد. به همین دلیل شما هم باید به دنبال فردی باشید که در زمینه شناخت شیشه بالکن حرفه ای باشد و تخصص زیادی در این زمینه را دارا باشد.

متریال های با کیفیت

نکته مهم دیگری که در انتخاب و خرید شیشه بالکن اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به آن توجه داشته باشید این است که شیشه های بالکن از متریال های با کیفیت استفاده شده باشد. برخی از متریال هایی که در این شیشه ها به کار می رود دارای جنس و عملکرد مناسبی نمی باشند، به همین دلیل به سرعت کیفیت و عملکرد خود را از دست می دهند، تفاوت جنس با کیفیت و بی کیفیت به خوبی مشخص می باشد و شما می توانید متوجه این موضوع شوید.

نصب فوری

یکی از نکاتی که خیلی مهم است و باید به آن در زمان خرید شیشه بالکن دقت داشته باشید این است که سریعا برای شما شیشه های بالکن را سازندگان نصب کنند. کسانی که این شیشه ها را می سازند، اگر در کار خود حرفه ای باشند بی تردید مشتریان بسیاری دارند و به همین دلیل به سرعت می توانند سفارش های آنها را تحویل دهند.

شما باید به خوبی دقت داشته باشید که شرکت سازنده این شیشه ها بتواند سریعا سفارش های شما را تحویل دهد. همچنین سرعت نصب آنها هم باید بالا باشد، چرا که آنها به خوبی با نصب شیشه های بالکن آشنایی دارند و سریعا می توانند آنها را نصب کنند.

مشتری مداری

هر شخصی خریدی داشته باشد به سراغ فروشندگانی می رود که مشتری مدار هستند و می توانند رابطه خوبی با مشتری برقرار کنند. شما هم برای خرید شیشه بالکن باید به سراغ شرکت سازنده ای بروید که به خوبی می تواند مشتریان را در زمینه خرید شیشه بالکن راهنمایی کند و یکی از بهترین این شیشه ها را متناسب با بالکن مورد نظر شما معرفی نماید. زمانی که فروشندگان مشتری مدار باشند مشتریان بدون شک برای همیشه از آنها خرید می کنند، چرا که اخلاق و رفتار آنها رضایت مشتری را جلب خواهد کرد.

انواع شیشه های بالکن

شما برای خرید هر یک از تجهیزاتی که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد باید بدانید که آنها انواع متفاوتی دارد و شما هر یک از آنها را که بیشتر مایل باشید را می توانید خریداری کنید. شیشه بالکن هم انواع گوناگونی دارد و هر یک از انواع آن هم مزیت های بسیار زیادی دارد. می توانید بر اساس سلیقه شخصی خود و همچنین فضای مورد نظر خود یکی از انواع مختلف آنها را انتخاب کنید و در فضای مورد نظر خود نصب کنید. زمانی که می خواهید یکی از انواع آن را انتخاب کنید بهتر است با فروشندگانی که در این زمینه تخصص بیشتری دارند مشورت کنید تا یکی از بهترین آنها را به شما معرفی کند و شما آن را بر روی تراس و بالکن خود نصب نمایید.

 

وزن شیشه

از دیگر عوامل مهمی که در انتخاب شیشه بالکن اهمیت دارد و باید به آن توجه داشته باشید وزن شیشه می باشد. بی شک زمانی که وزن شیشه بیشتر باشد باید ساختار ساختمان هم برای تحمل وزن آن مقاومت بیشتری داشته باشد، در غیر این صورت امکان دارد که شیشه انتخاب شده برای ساختمان شما مناسب نباشد. به همین دلیل است که بسیاری از افراد توصیه می کنند برای انتخاب شیشه مناسب باید در ابتدا نوع ساختمان شما مشخص شود و سپس یکی از انواع شیشه های بالکن بر روی تراس شما نصب گردد. یراق آلاتی هم که می خواهند شیشه ها را متحمل شوند بر اساس وزن شیشه تعبیه شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *