شیشه بالکن در کامرانیه تهران

بررسی انواع درب های شیشه ای ریلی بالکن

در عصر امروزی درب های شیشه ای استفاده شد در بالکن خانه ها از معروفیت و عملکرد مناسبتری برخوردار هستند. به گونه ای که دیگر نظاره گر استفاده کم از نرده های فلزی و استیل و چوبی برای فضای بالکن ها شده ایم. درب های شیشه ای ریلی بالکن امکان دسترسی راحت به فضای تمام بالکن و پاسیو را برای کاربران خود ایجاد نموده است. در ادامه مقاله بررسی انواع درب های شیشه ای ریلی بالکن همراه ما باشید.

شیشه بالکن منظره و دید خاصی را برای اشخاص ایجاد خواهد کرد. با نصب بالکن شیشه ای از دیدن محیط بیرون لذت می برید. با توسعه درب های شیشه ای بالکنی اشخاص بسیاری اقدام به عوض کردن بالکن های گذشته با شیشه بالکن کرده اند. در این میان هم پرسش هایی مانند سوالات زیر مطرح شده است:
مزایای نصب درب شیشه ای ریلی بالکنی چیست؟
آیا نصب و تعویض بالکن قدیمی با بالکن شیشه ای دردسر بسیاری دارد؟
نحوه تعویض بالکن قدیمی با شیشه بالکن چقدر مشکل است؟
درب شیشه ای ریلی بالکنی چیست؟

اغلب درب های کهنه به شکل لولایی تولید و مورد استفاده قرار می گرفتند اما درب های شیشه ای ریلی بدون این که نیازی به موتور باشد در مسیر ریلی باز و بسته خواهند شد. درب های شیشه بالکن ریلی در فریم های مختلفی ساخته و به بازار ارایه می شوند.
از جمله فریم های استفاده شده در تولید درب های شیشه بالکنی عبارتند از:
فریم فایبر گلس
فایبر گلس در مقابل آب و هوای مختلف مقاومت مناسبی را از خود نشان داده است.
فریم آلومینیومی
این نوع فریم ظریف و در مقابل خوردگی و زنگ زدگی بسیار مقاوم میباشد. باید گفت که این نوع فریم از مواد قابل بازیافت ساخته شده و به محیط زیست آسیب نمی رساند.
فریم فولادی
این فریم از مابقی فریم ها سنگین تر می باشد. افزون بر این فولاد استفاده شده در این فریم ضد زنگ بوده و استحکام بهتری را دارا می باشد. فولاد به کار رفته هم قابل بازیافت و مقاوم در مقابل هوا و رطوبت میباشد. بهره گیری از چنین فریم هایی در ساخت درب شیشه ای ریلی نیاز به مراقبت کمتری دارد. جهت انتخاب گزینه مناسب و عالی باید هدف و علل خود را مشخص کنید . با طرز استفاده درب شیشه ای بالکنی آشنا شده و از آن به درستی بهره مند شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *