2Glass balcony fittings

یراق آلات در بالکن های شیشه ای چه کاربردی دارد؟

امروزه با افزایش آپارتمان نشینی، دیگر خبری از حیاط خلوت های بزرگ نیست و تنها فضای آپارتمان ها به بالکن ها ختم می شود. بودن بالکن ها امری ضروری در آپارتمان ها می باشند و نصب شیشه بالکن در آنها، آن ها را به محیطی زیبا تبدیل خواهدکرد تا کودکان در فضای امن به بازی بپردازند و بزرگترها کارهای دلخواه روزمره را در آن جا انجام دهند.

شیشه بالکن ها  برای ساختمان ها زیبایی ایجاد می کنند. همچنین بالکن ها، مانع از ورود گرد و غبار و باد و باران و صدا می شوند و این امکان را با طراحی زیبا و عاقلانه فراهم می کنند تا در موارد دلخواه و آب و هوای خوب با جمع نمودن آن در یک فضای محدود و اندک از محیط اطراف خود لذت برد و از هوای آزاد و مطبوع نفس کشید.

 

 یراق آلات در شیشه بالکن ها چه اهمیتی دارند؟ 

یراق آلات از جمله ی بخش های اصلی تشکیل دهنده ی شیشه بالکن ها می باشند و استفاده از انواع با کیفیت آن باعث افزایش طول عمر شیشه بالکن ها می شوند و همچنین مزیت های بسیار مهمی مانند قابلیت جمع شدن شیشه برای استفاده نمودن از هوای مطبوع را ایجاد می کند.

یراق آلات تاثیر بسیار مهمی در جلوگیری از ورود آلاینده ها دارند و مانع از ورود سر و صدای زیاد به داخل بالکن و منازل می شوند. یراق آلات با کیفیت در شیشه بالکن ها سطح امنیت بالکن شیشه ای را زیاد می کنند و امکان بهره مندی از رنگ های عادی جهت افزایش نور محیط را ایجاد می کنند.

با توجه به گفته های بالا و با پی بردن به ضرورت وجود شیشه بالکن ها در بالکن ساختمان ها به این نتیجه می رسیم که برای داشتن بالکنی زیبا و امن تمامی اجزای به کار برده شده در ساخت و نصب شیشه بالکن ها باید از موادی با کیفیت و خوب و مناسب طراحی شوند تا علاوه بر افزایش طول عمر شیشه بالکن ها نیازی به تعمیرات زود به زود و … نداشته باشند.

شیشه های سکوریتی که برای شیشه بالکن ها استفاده می شوند از موارد مهم در ایمنی بالکن ها به شمار می روند و علاوه بر داشتن شفافیت، هیچ محدودیت و مانعی برای دید مناظر اطراف ایجاد نمی کنند و به راحتی شکسته نمی شوند و در صورت شکستن تحت ضربه شدید، به قطعات بسیار ریزی تبدیل می شوند و آسیب جانی وارد نمی کنند. یراق آلات به کار رفته در شیشه بالکن نیز از پنل های عمودی تشکیل می شوند که مانعی برای دید ایجاد نمی کنند و این پانل های شیشه ای به صورت مستقل می باشند و به صورت درب های کشویی یا درب های لولایی نصب می گردند.

پانل های شیشه ای عمودی بعد از نصب شدن در شیشه بالکن ها، نظافت و تمیزکاری را به طور چشم گیری آسان می کنند و مشکلی برای نظافت قسمت های پشتی آن ها وجود ندارد به دلیل جمع شدن، این کار را بسیار آسان می کند.

Glass balcony fittings

یراق آلات شیشه بالکن این مزیت را به همرا دارد که ایمنی بالکن ها را بسیار افزایش می دهد و بازی کردن کودکان را همراه با آرامش می کند. و این احساس امنیت امری مهم و ضروری برای خانواده ها می باشد.

انواع مختلف یراق آلات شیشه بالکن ها:

یراق آلات شیشه بالکن انواع مختلفی دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

1. پروفیل آلومینیومی کاسا و بازا و کناری
2. چرخ های بلبرینگ دار مخصوص
3. پین لولایی پایین و بالا
4. انواع درپوش های پلاستیکی
5. قفل و کلید مخصوص شیشه بالکن
6. درزگیر های آلومینیومی و پلاستیکی
7. نوار مویی درزگیر
8. چسب های پلی اورتان و سیلیکونی
9. مدل های مختلف پیچ های ضدزنگ و سرمته ای

در پایان دانستن این نکته ضروری است که با توجه به قیمت شیشه بالکن و تعویض سخت شیشه بالکن بعد از نصب، برای  اطمینان از اصالت و اصل بودن قطعات و یراق آلات به کار رفته، از شرکتهای معتبر و برند های معتبر مشاوره و خرید کنید تا به کیفیت قطعات مطمئن باشید و هم بتوانید  ازخدمات پس از فروش و گارانتی شیشه بالکن استفاده کنید. زیرا در این حوزه کاری نیز، افراد سودجویی نیز وجوددارند که به خاطر منافع زودگذر اقدام به استفاده از قطعات، یراق آلات و چسب های نامرغوب و تقلبی می کنند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *