پنجره دوجداره

عوامل تاثیر گذار در قیمت شیشه بالکن چیست؟

چه عواملی در قیمت شیشه بالکن تاشو تاثیر دارد؟

تعیین قیمت شیشه بالکن نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد ، با این وجود باید در نظر داشت از آنجایی که شیشه های بالکن در مدل های مختلفی تولید می شوند، قیمت هر یک از آنها هم با یکدیگر تفاوت دارد. در این مقاله در نظر داریم در مورد قیمت شیشه های بالکن تاشو تولید می شوند صحبت کنیم و عواملی که در قیمت این شیشه ها تاثیر می گذارد را بیان کنیم، این عوامل عبارت است از :
1. مدل شیشه بالکن

از جمله نکات بسیار مهم که در قیمت مناسب شیشه تاشو تاثیر دارد، این می باشد که مدل های مختلفی در این شیشه ها وجود دارد و شما می توانید برای بالکن خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

در واقع اینکه شیشه تاشو تنها در یک مدل باشد بسیار اشتباه است و مدلی های زیادی از این نوع شیشه وجود دارد که شما یکی از آنها را می توانید انتخاب کنید و استفاده کنید، فقط این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت هر یک از این پوشش ها با دیگری مختلف می باشد.
2. یراق آلات ایرانی یا خارجی؟

یکی از نکات دیگری که در قیمت شیشه های بالکنی تاثیر بسیار زیادی دارد و باید در این مورد هم اطلاعات خود را بیش کنید، این است که یراق آلات مورد استفاده شده در این نوع از شیشه های بالکن با یکدیگر متفاوت می باشد بدون شک شما باید برای نصب شیشه های بالکن خود از یراق آلاتی استفاده نمایید،، ولی باید بدانید که برخی از این یراق آلات وارداتی هستند که توسط شرکت ایمن در سازه پارت وارد ار کشورهای گوناگون وارد می شوند و برخی از آنها ساخت کشور ایران می باشند.

بدون شک یراق آلاتی که وارداتی می باشند هزینه بیشتری نسبت به نوع ایرانی خود دارند، بر همین اساس اگر شما نمی خواهید هزینه زیادی را برای شیشه خود پرداخت کنید بهتر است نوع ایرانی آن را انتخاب کنید. البته باید بدانید اگر کیفیت برای شما اهمیت بسیاری دارد، نوع وارداتی آنها کیفیت بالاتری دارند، به همین دلیل اگر می خواهید کیفیت یراق آلات شیشه بالکن تاشو شما بیشتر باشد، با مشاوران شرکت این مسئله را در میان بگذارید.
3.  متراژ کار

یکی از نکات دیگری که در قیمت شیشه های تاشو تاثیر بسیاری دارد و به همین دلیل باید به این مورد هم در خرید و سفارش خود دقت داشته باشید. در واقع باید بدانید هر اندازه که متراژ کار شما زیاد باشد، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید، البته اگر فی در هر متر مربع وجود داشته باشد هزینه شما کمتر می شود.


قیمت شیشه بالکن تاشو

برای اینکه هزینه های شما به درستی در مورد متراژ مشخص شود؛ می توانید از مشاوران شرکت درخواست کمک کنید تا به شما در این زمینه راهنمایی های لازم را ارائه دهند. اگر متراژ بالکن شما زیاد باشد، باید بدانید که با شیشه زیبایی تراس شما بسیار بیشتر خواهد شد، به همین دلیل بهتراست برای تراس هایی که متراژ آنها زیاد است از شیشه های تاشو استفاده شود.
4. استفاده از طرح های متنوع

یکی از عوامل دیگری که در قیمت شیشه بالکن تاشو تاثیر بسیاری دارد و باید از این مورد مهم هم اطلاعات کافی داشته باشید، این است که، طرح های مورد استفاده در این شیشه ها با یکدیگر متفاوت می باشند، برخی از آنها سند بلاست و برخی دیگر از آنها مات می باشند. شما هر یک از آنها را که بخواهید انتخاب کنید، باید هزینه جداگانه را پرداخت نمایید، با اینکه هزینه آنها با یکدیگر تفاوت چندانی ندارد، ولی باید بدانید از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت شیشه تاشو به شمار می رود.

برخی از شیشه های تراس هستند که شکل آنها منحنی و یا اینکه ال می باشند، شیشه های ال و یا منحنی از شیشه های دیگری که در بازار وجود دارد هزینه بیشتری دارند و باید برای نصب آنها هزینه بالاتری را پرداخت کنید. ولی اگر شما می خواهید از شیشه های صاف در تراس خود استفاده نمایید، نیازی نیست که هزینه زیادی را پرداخت کنید.

از آنجایی که ساخت این نوع از شیشه بالکن تاشو مقداری سخت تر از شیشه های دیگر می باشد شما باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. ولی اگر طرح های ساده این شیشه ها را می خواهید در ساختمان خود به کار بگیرید نیازی نیست هزینه زیادی پرداخت کنید.
5. رنگ شیشه

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت شیشه بالکن تاشو رنگ بندی آن می باشد. در واقع باید بدانید اگر شیشه های برنز را می خواهید برای تراس خود انتخاب کنید، بدون شک باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید، ولی اگر نمی خواهید هزینه زیادی را پرداخت کنید انتخاب شیشه های بی رنگ از جمله بهترین انتخاب شیشه هایی می باشد که می توانید آنها را انتخاب کنید.

بی رنگ این شیشه ها در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید از آنها استفاده کنید. جنس این شیشه ها در هر رنگی که باشند سکوریت می باشد، ولی باید بدانید شیشه هایی که رنگی هستند به این دلیل هزینه بیشتری دارند که روی آنها اقدامات بیشتری صورت می گیرد و بر همین اساس زیبایی ساختمان ها هم با آنها بسیار بیشتر می شود.
6. انتخاب فریم

یکی دیگر از عواملی که در قیمت و خرید شیشه بالکن تاشو تاثیر بسیاری دارد، این است که آیا شما می خواهید در شیشه های خود فریم به کار ببرید و یا اینکه نمی خواهید از فریم های آماده استفاده کنید. استفاده کردن از فریم موجب زیبایی و همچنین عایق صدا بودن آن می شود؛ ولی اگر نمی خواهید از فریم استفاده کنید می توانید شیشه های بدون فریم را انتخاب کنید و از آنها استفاده نمایید. این بستگی خودتان دارد که از چه یراق آلاتی استفاده می کنید ولی به طور کلی اگر شما شیشه بالکن خود را با فریم انتخاب کنید زیبایی و دوام شیشه های شما بسیار بیشتر می شود، به همین دلیل باید بهترین فریم را برای شیشه های خود انتخاب کنید.

فریم های آلومینیومی یکی از بهترین فریم هایی می باشد که شما می توانید از آنها استفاده کنید و بر روی شیشه های خود آنها را نصب کنید. فریم های آلومینیومی از جمله فریم هایی به شمار می رود که در شیشه بالکن ریلی به کار می رود و البته در تمامی انواع شیشه تراس از فریم استفاده می شود.

بسیاری از ساختمان ها و نماهایی که لوکس و جذاب بودن مد نظرشان می باشد، باید شیشه های برنز را برای ساختمان خود انتخاب کنند، ولی برخی از ساختمان های دیگری که تنها از مزیت های شیشه های بالکن می خواهند استفاده نمایند شیشه های بی رنگ را می توانند انتخاب کنند. البته یکی از نکاتی که اهمیت بسیاری دارد و باید از آن اطلاع داشته باشید، این است که،بالکن شیشه ای تاشو از آن دسته شیشه هایی به شمار می رود که زیبایی و جذابیت آن بسیار مد نظر قرار می گیرد، به همین دلیل اگر رنگ برنز آن را انتخاب کنید زیبایی ساختمان شما با این رنگ شیشه بسیار بیشتر می شود.

نتیجه گیری در مورد شیشه بالکن تاشو

به طور کلی همانطوری که بیان نمودیم در بازار انواع شیشه بالکن وجود دارد و هر یک از آنها زیبایی بی نظیری را در ساختمان ایجاد می کنند، ولی شیشه های بالکن تاشو زیبایی بسیار بیشتری دارند و به همین دلیل است که از آنها استفاده زیادی می شود و روز به روز تعداد مشتریان آن افزایش پیدا می کند. در واقع اگر شما از آن دسته افرادی هستید که زیبایی شیشه های بالکن برایتان اهمیت بسیاری دارد و می خواهید بهترین شیشه های بالکن را در نمای ساختمان خود به کار ببرید، انتخاب بالکن شیشه ای تاشو بهترین انتخابی می باشد که شما می توانید داشته باشید و از آن استفاده کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *