شیشه بالکنی در غرب تهران

چرا شیشه بالکن پرشین بالکن؟

پرشین بالکن دارای کادری مجرب و حرفه ای ، با بیش از چند سال سابقه  ، برترین بودن خودش را در فعالیت و کیفیت کار محصولاتش اثبات کرده و سال ها تجربه مفید و رضایت مشتریان یکی از امتیازات بارز شرکت پرشین بالکن است.

شرکت پرشین بالکن از برترین یراق شیشه، بهترین نوع شیشه سکوریت و همچنین یراق در شیشه بالکن بکار می برد که شیشه بالکن پرشین بالکن انتخاب بیشتر مردم شده .

امروزه افراد به دنبال زیبایی هر چه بیشتر در نمای ساختمان خود می باشند . بکار بردن محفظه شیشه بالکن در غرب تهران نمونه ای معروف از بکار گرفتن شیشه سکوریت در زیبایی ساختمان می باشد. پرشین بالکن با بکار گرفتن شیشه سکوریت کاری تضمینی و یراق‌آلاتی با کیفیت بالا برای به راه اندازی بالکن شیشه ای به کار می برد ، که در عملکرد صحیح و طول عمر آن بسیار موثر است .

شرکت پرشین بالکن برای شیشه بالکنی در غرب تهران از شیشه سکوریت شرکت پرشین بالکن استفاده می کند . همینطور از کارشناسانی با تجربه و با مهارت بالا جهت نصب فوری و کاربردی استفاده می نماید.
شرکت پرشین بالکن با توجه به در خواست مردم، ایده ای تازه برای تولید، نصب کردن و تحویل ارائه داده که نصب را 1 روزه به مشتریان به انجام می رساند. پرشین بالکن برای نصب کردن شیشه بالکنی همان طور که از نامش پیدا است از شیشه برای حفاظت بالکن بکار می برند.

همه ی یراق‌آلات شیشه مورد استفاده شرکت پرشین بالکن مستقیما از ترکیه وارد شده که نسبت به محصولات نزدیک به آن در بازار از کیفیت برتری برخوردار میباشد. عوامل موثر بر روی ارزش شیشه بالکنی موثر است، اولین عامل موثر روی ارزش و قیمت شیشه بالکن پرشین بالکن ، متراژ محیط در نظر گرفته شده شما برای نصب کردن شیشه بالکن است، همچنین شیشه بالکن ها به دو صورت کشویی، لولایی و یا با فریم آلومینیومی یا به‌صورت فریم لس (بدون فریم) می باشند، که این عوامل هم موثر بر ارزش شیشه بالکن شما می باشد. شیشه بالکن پرشین بالکن اکثرا به عنوان محافظ تراس ها از پرمصرف ترین محصولات شرکت پرشین بالکن میباشد . زیرا کمترین قیمت را برای شیشه های بالکنی برای مشتریان عزیز و گرامی فراهم کرده است.

طراحی تراس و بالکن

شیشه بالکن های پرشین بالکن از جنس سکوریت می باشد.
عواملی مثل ابعاد، رنگ،ضخامت شیشه و… روی قیمت شیشه بالکن موثر است.قیمت شیشه بالکن به همراه هزینه یراق آلات بطور جدا حساب می شود. برای اطلاع از قیمت محصولات می‌توانید با پرشین بالکن در تماس باشید.
تراس یک اتاق برای خانه ی شما به حساب می آید. یک تراس شیشه ای فضایی بسیار خوب برای استراحت است.

چرا تراس شیشه ای را انتخاب کنیم؟

  • بالکن شیشه ای به عنوان پوشش تراس است.
  • بالکن شیشه ای از پر مصرف ترین و بهترین محصولات شیشه ای است.
  • در تراس شیشه ای در غرب تهران ، از دو پروفیل آلومینیوم در ساختن کف و سقف استفاده میکنند.
  • از یک قفل روی دستگیره بکار میبرند، تا امنیت و حفاظت را برای مشتریان ایجاد کند.
    در چیدمان فضای تراس شیشه ای برای راحتی بیشتر از مبلمانی استفاده میکنند که دوام بالاتری داشته باشد.

تراس شیشه‌ ای به دو صورت بافریم و بدون فریم(فریم لس) می باشد. که پانل های شیشه‌ ای که فقط از راه بست نگه داشته می شوند. به وسیله ی شیشه‌های ضخیم و فولاد زنگ نزن با نرده استیل عمودی قرار داده میشوند .

این بالکن ها در مدل ها و اندازه های متفاوت با توجه به نیازهای مشتریان وجود دارند که در مدل های ریلی (کشویی) و لولایی هستند. استفاده کردن از شیشه با پنل های شیشه‌ ای، جذابیت بیشتری را به بالکن شما می دهد.

بالکن | بالکنی

بیشتر مردم، تراس را از خانه جدا می بینند و به علت زمان کم برای پاکیزگی و ظاهر آن توجهی نمی کنند و از سمتی که در معرض دید کسی نمی باشد. به همین علت کاری به کار آن ندارند و آرام آرام بالکن تبدیل به انباری میشود. تراس قسمتی از ساختمان به حساب می آید که وسعت آن در متراژ ساختمان محاسبه می‌شود که به طور معمول یک سمت آن رو به محیط باز ساختمان و از دو سمت عرض و یک سمت ساختمان دیوارکشی شده می باشد. برای ایجاد کردن محافظ و هم‌چنین افزودن محیط تراس به ساختمان می توان از شیشه برای تراس استفاده کرد.

محیطی که برای تراسی در نظر گرفته شده است اکثر اوقات با حرکت شیشه در ریل های آلومینیومی کار میکند.

بالکن شیشه‌ ای از دو پروفیل آلومینیوم افقی تشکیل شده نصب می شود، بر روی چیدمان های کف و سقف، که به صورت دو پروفیل عمودی در دو سمت تراس قرار میگیرد. پیش از نصب حتما اطمینان داشته باشید که فضای مناسب برای حرکت و نصب کردن شیشه‌ برای بالکن در تراس خود را دارید. شیشه برای بالکن یا شیشه بالکن پرشین بالکن اکثرا به عنوان محافظ و پوشش تراس می باشد ، در این فضای پانل اول ثابت بوده و به طریق در، باز و بسته میشود، و بقیه ی پنل ها به ترتیب و تک به تک در مسیر ریل حرکت کرده است و در محل در از راه ریل خارج و عمود بر راه حرکتی خود در کنار در، در تراس شیشه‌ ای قرار میگیرد.

شیشه بالکن پرشین بالکن استفاده‌ شده از نوع شیشه سکوریت میباشد که متناسب با ابعاد بالکن شیشه‌ ای در نظر گرفته شده تولید و نصب میگردد. نوع شیشه نصب شده برای بالکن و تراس اختلافی با همدیگر ندارند و میتوان از مدل های متفاوت در نصب شیشه برای تراس استفاده کرد .
حرکت روان و راحت شیشه ها در بالکن شیشه‌ ای کشویی . شیشه بالکن استفاده شده برای بالکن خیلی مقاوم بوده و به علت استفاده از یراق آلات خوب از ورود و خروج انرژی های سرمایشی و گرمایشی به محیط خارجی پیشگری میکند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *