بالکن شیشه و حفاظ شیشه ایی

شیشه بالکنی در غرب تهران

یکی از راه هایی که اغلب مردم در زمان اجاره یا خرید آپارتمان به آن دقت می کنند داشتن تراس و بالکن می باشد. اما چرا مردم به نصب شیشه بالکن پرشین بالکن در این مکان شوق نشان می هند؟ با این همه هیاهوی شهرها و عدم تمایل افراد برای رفتن به بیرون از خانه، تراس ها به خلوتگاهی برای ساکنین تبدیل شده اند که می توانند در روزهای پاییز و زمستان به تماشای نم باران برگ ریزان بنشینند و با علاقه یک فنجان چای بنوشند. در شهر های وسیع بعضی اوقات با داشتن بالکن های دلباز و بزرگ، استفاده کردن از این مکان کمی سخت است، آلودگی هوا و آلودگی صوتی ناشی از شلوغی مانع هایی هستند که شما را از این لذتی باز می دارند.

شیشه بالکن در شرق تهران طبق مزیتی که دارد باعث می شود تا از این آلودگی در امان بمانید با عایق صوتی که می تواند تبدیل کند باعث می شود تا علاوه بر تماشای فضای اطراف بتوانید به موسیقی دلخواهتان گوش کنید و دیگر هوای سرد زمستان و هوای گرم تابستان شما را آزار نخواهد داد. اگر به دنبال ایجاد محیطی منحصر به فردی در بالکن و تراس خود هستید نصب کردن شیشه بالکن برترین انتخاب برایتان خواهد بود. شاید در ابتدای کار سوألاتی ذهن شما را درگیر کند، ما تلاش کرده ایم به این سوألات پاسخگو باشیم.

فضای لازم برای شیشه بالکن

شیشه بالکن ریلی در تهران همانطور که از اسمش معلوم است، به صورتی طراحی شده‌ است که پنل های شیشه‌ روی ریل حرکت کند و در آخر محیط کمی را درگیر می کند. در این صورت شیشه بالکن به طور L شکل در انتهای دیوار جمع می شوند که همین محیط کمی که می گیرد به شما اجازه ی ایجاد هر تغییری در محیط تراس را می دهد. بنابراین این نوع از شیشه در فضای کمی قابل نصب می باشند ولی اطمینان داشته باشید که محیط کافی برای فعالیت نصابان جهت نصب شیشه بالکن موجود باشد. در حالت معمولی نصب کردن شیشه بالکن ریلی در غرب تهران یک روز زمان لازم دارد البته این برای زمانی است که بالکن بزرگ و شرایط نصب آماده باشد و یقینا در غیر این حالت زمان افزایش خواهد یافت.

قیمت شیشه بالکن

اگر مایل به نصب کردن شیشه بالکن در غرب تهران دارید قطعا محاسبه ی قیمت برایتان اهمیت دارد. باید بدانید که ابعاد فضای بالکنتان اولین گزینه تعیین کننده در قیمت می باشد. شرکت پرشین بالکن با وجود تنوع محصولاتش برای نصب کردن شیشه بالکن طبق ابعادی که کارشناس در تحلیلی که از محیط به نقشه کشی ارائه کرده است، شیشه تولید می کند و به دست اجرا کننده می سپارد.
شیشه بالکن به دو صورت مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد: شیشه های تراس از لحاظ کاربرد دارای دو صورت ریلی و کشویی هستند و از طرح و مدل در 2 نوع: فریم لس (بدون فریم) و فریم آلومینیومی و یا استیل می باشند . هر یک از این موارد در تعیین قیمت پایانی شیشه بالکن موثر است. رنگ شیشه ها، ضخامت شیشه، سکوریت بودن شیشه ها و از همه با ارزش تر یراق آلات کاربردی هنگام نصب همگی دست به دست هم می دهند و شیشه بالکن بر طبق سلیقه و خواسته ی شما ارائه می گردد که روی قیمت تمام شده بی اثر نخواهند بود.

شیشه بالکن و جلوگیری از آلودگی صوتی

شاید برایتان هم پیش آمده که به دفتر کار یا فضایی وارد شده اید که عدم بکارگیری مناسب شیشه های پنجره و در ، عایق صوتی محیط را ضمانت نمی‌کند و از صدای بیش از حد کلافه تان کرده است. اگر آپارتمان یامنزل شخصی تان دارای بالکن است بهتر است بدانید که نصب کردن شیشه تراس می تواند بسیار موثر در کاهش آلودگی صوتی محیط باشد، چرا؟؟ به دلیل این که در نصب شیشه بالکن از شیشه های سکوریت و عایق بندی مناسبی بکار گرفته می شود که ضمن عایق حرارتی و صوتی مناسبی را فراهم می کند، بکار گرفتن از این سیستم می تواند در ضمن خصوصی و حفظ زیبایی سازی فضای تراستان ، عایق مناسبی برای مکانتان باشد. شیشه های سکوریت به کارگرفته شده در شیشه بالکنی در غرب تهران به صورتی تولید گشته که عایق حرارتی و صوتی مناسبی برای محیطتان ایجاد می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *